Szczęście mężczyzny czy kobiety?

szczescie-mezczyzny-czy-kobietyWcześniejsze badania wykazały, że pozytywne i szczęśliwe małżeństwo daje korzyści dla zdrowia. Jedno z badań wykazało, że szczęśliwe małżeństwo może zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. W tym samym czasie inne badanie wykazało, szczęśliwe małżeństwo pomaga kobietom pozostać w spokojnych i gotowych w krytycznych sytuacjach.

W ostatnim badaniu, opublikowanym w czasopiśmie ” Journal of Marriage and Family, profesor. Deborah Carr z profesjonalnym zespołem w okresie od 5 lat i analizowali jakość małżeństwa i wspólnego szczęścia u starszych ludzi, którzy są małżeństwem w średnim wieku 39 lat.

Uczestnicy badania wypełniali ankietę, która zawierała pytania o to, co sądzą o swoim partnerze, szanuje ich, zmagają się, czy oni wiedzą, czy ich uczucia i potrzeby. Są one również prowadził dziennik, w którym codziennie tworzenie swoje myśli i nastrój.

W przypadkach, w których kobieta powiedziała, że jest szczęśliwa, małżeństwa, mężczyzna oświadczył, że on również jest szczęśliwy, nawet w większym stopniu. Jednak wyniki wykazały, że mężczyźni, których kobiety nie są szczęśliwi w małżeństwie, także nie ma szczęścia.

Doszliśmy do wniosku, że gdy kobieta szczęśliwa i zadowolona z małżeństwa, to trochę więcej wysiłku wokół swojego małżonka„, – zaznaczyła profesor. Carri dodała, jak „wszystko to ma pozytywny wpływ na życie człowieka.”

Dla mężczyzn indonezji, aby swoje uczucia wyrazić jasno i głośno, tak, aby ich niezadowolenie nie obejmuje ich kobiet.

Jak marihuana wpływa na spermę?

Nowe badanie przeprowadzone przez naukowców z wielkiej Brytanii pokazuje, że marihuana może mieć negatywny wpływ na rozmiar i kształt plemników, zwłaszcza u młodych mężczyzn.

Wyniki naszego badania wskazują, że użytkownicy marihuany muszą rezygnować z tym navikom, jeśli planują założyć rodzinę”, powiedział jeden z przywódców badania, pani doktor. Allan Pacey. Badanie, publikujący w czasopiśmie ” Human Reproduction, nie pokazuje, że marihuana wpływa bezpośrednio na muškarčevu urodzin, ale okazało się, że używanie marihuany jest ściśle związane z problemami z płodnością.

W badaniu wzięło udział 318 mężczyzn, których plemników naukowcy odkryli, abnormalnima. Próbki ich nasienia w porównaniu z próbki nasienia od 1652 mężczyzn, których plemniki zostały uznane za normalnima.

Uczestnicy wypełniali ankietę, która zawierała pytania dotyczące ich wspólnego życia nawyki, w tym palenie papierosów, spożycie alkoholu i marihuany.

Papierosy i alkohol wpływa również na zdrowie plemników, ale w mniejszym stopniu niż marihuana. W szczególności, naukowcy odkryli, że marihuana może zmienić rozmiar i kształt plemników i zakłócić jakość DNA.

Wcześniejsze badania wykazały, że do poczęcia zdrowego dziecka zdrowie plemników tak samo ważne, jak zdrowie jajašaca.

To nie pierwsze badania, które wykazały, że marihuana wpływa negatywnie na spermę, więc byłoby wskazane, aby z tej navikom rezygnować, zwłaszcza, jeśli w najbliższej przyszłości planują założyć rodzinę.